PRZEGLĄD JESIENNYCH TUNIK

Hej! 
  
    Mam nadzieję, że dobrze rozpoczęliście weekend. Ja po całym tygodniu pracy miałam ochotę tylko na to, aby się zrelaksować i w końcu wyspać. A dzisiaj i tak wstałam po 8:00 i zabrałam się za obowiązki - jestem jedną z tych osób, które zamiast spać do południa wolą szybciej wstać, zrobić co trzeba, a później mieć więcej czasu na odpoczynek. Jesienią, gdy jest zimno i pada deszcz, odczuwam pewne spadki energii, ale i tak jakoś nie narzekam na tę porę roku. Z resztą jesienią można wymyślić naprawdę sporo fajnych stylizacji. Dziś pokażę Wam kilka inspiracji właśnie na takie jesienne dni - główną rolę będą grać tu tuniki ze sklepu Dresslily. Uwielbiam tuniki, bo można z nimi zrobić naprawdę fajne zestawienia - jako niewysoka osoba mogę nosić je jako sukienki - zawsze wyglądają na dłuższe, niż są w rzeczywistości :) w Dresslily znajdziecie naprawdę fajne ubrania w różnych stylach. Jest w czym wybierać, a w dodatku ceny są korzystne.  

   I hope you started the weekend well. After a whole week of work, I just wanted to relax and finally get enough sleep. Today I got up after 8:00 and started doing my duties. I am one of those people, who (rather than sleep too long) prefer to get up early, do what they need, and then have more time to rest. In the autumn, when it is cold and raining, I feel some energy drop, but somehow I don't complain about this time of year - besides this autumn I can create really cool outfits. Today I will show you some inspirations just for such autumn days - the main role will be playing tunics tops from the Dresslily store. I love tunics because I can make really cool combinations with them - as a small person I can wear them as dresses - they always look longer than they are in reality :) In Dresslily you will find really cool clothes in different styles. There is a choice, and in addition, the prices are favorable.

KLIK|   KLIK   |   KLIK


KLIK   |   KLIK   |   KLIK

KLIK   |   KLIK   |   KLIK
KLIK   |   KLIK   |   KLIK

Wpadło Wam coś w oko? Niedługo będę robić zamówienie z tego sklepu, więc powiem Wam, jak z jakością - choć na blogach czytałam, że całkiem fajnie pod tym kątem wypadają, także mam nadzieję, że się nie zawiodę ;)

Buziaki,
Kats. 


CONVERSATION

17 komentarze:

 1. świetne tuniki wybrałaś :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja jakoś za tunikami nie przepadam ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. amazing post and lovely pictures :)

  https://www.instagram.com/tijamomcilovic/
  http://itsmetijana.blogspot.rs/

  OdpowiedzUsuń
 4. Super szczególnie te z asymetrycznym dołem.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajny wybór :)
  madameeangela.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Podoba mi się kilka :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ta w kratkę i kardiganek są extra!

  OdpowiedzUsuń
 8. wszystkie są piękne - każda z nich ubrałabym na siebie xx

  OdpowiedzUsuń
 9. ja jakoś nie przepadam za tunikami

  OdpowiedzUsuń
 10. No tuniczka w krateczkę będzie mi się teraz śnić po nocach... xD

  OdpowiedzUsuń
 11. Ale świetne rzeczy Kochana wybrałaś. <3 Podoba mi się najbardziej wersja w kratkę... jednak najbardziej przedostatni model. Takie kroje są super.

  OdpowiedzUsuń
 12. środkowa z pierwszego i ostatniego rzędu mi się podoba :)
  Sandicious

  OdpowiedzUsuń
 13. to ja zdecydowanie odwrotnie - wolę się wyspać, a później dopiero działać. ;) a tuniki fajne, bardzo właśnie lubię ten krój na jesień, bo nie wieje mi po pleckach. ;)
  pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 14. Przed ostatnią jest naprawdę świetna :)
  Buziaki:*
  WWW.KARYN.PL

  OdpowiedzUsuń

Byłoby mi bardzo miło, gdybyście wyrazili swoją opinię. A jeśli blog Wam się podoba, może dodacie do obserwowanych? :)
ZAPRASZAM RÓWNIEŻ NA FANPAGE

Back
to top