CZARNO-BIAŁE PASY

Hej! 

    Fala wrześniowych upałów chyba już na dobre nas opuściła - pożegnaliśmy się z nimi kilka ładnych dni temu. I chociaż czasami na nie narzekałam - jestem pewna, że już niedługo zatęsknię za letnią pogodą... Chociaż prawdę mówiąc jesień też kojarzy mi się raczej pozytywnie. Podobno sporo osób dopada jesienna chandra, ale według mnie to kwestia nastawienia i podejścia do życia. Ja się już dosyć dawno nauczyłam cieszyć z drobnych rzeczy, a że takie zauważa się najłatwiej i jest ich najwięcej - dają też najwięcej radości. Zamiast oczekiwać od razu wielkich efektów (czy to w pracy, na treningu czy w relacjach z ludźmi) warto skupić się na dostrzeganiu tego, co jest po drodze. Taki tam mały przekaz, ode mnie dla Was :)

   Jako, że za oknem zrobiło się nieco chłodniej, skorzystałam z okazji i wskoczyłam w bardziej jesienne rzeczy. Chyba jedynym letnim elementem jest spódniczka - ale prawdę mówiąc nie było mi w niej zimno. Z resztą kto powiedział, że w chłodniejsze dni nie można nosić spódnic? Przecież istnieją jeszcze rajstopy - i tak właśnie będę nosić, kiedy będzie 10 stopni mniej :) jeśli chodzi o buty - po prostu uwielbiam jesienne fasony! Między innymi ze względu na nie lubię tę porę roku. Te botki na koturnie (klik) są nowością w mojej szafie - prześliczne, bardzo wygodne i myślę, że będą mi dobrze służyć przez cały najbliższy sezon (a pewnie i jeszcze dłużej). Co myślicie, podoba Wam się takie połączenie lata i jesieni?  



buty - TUTAJ
spódniczka - no name
sweter - TUTAJ


 Zdjęć sporo, ale mam nadzieję, że przebrnęliście! 
Dziękuję, że jesteście.
Buziaki,
Kats. 

CONVERSATION

16 komentarze:

  1. Mnie się najbardziej podobają Twoje buty <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Assai boni artìculu un amicu, si saria megliu s'ellu l 'ultimu affirmazioni di cchiù, cuegghiè di bombe in attirannu cuegghiè. cuntinuvà à riguarda lu scrusciu da u zahra magazinu capre nutizia è più grandi in Indonesia per u vostru bloggu (a riescita) è sempre riisciuti
    =======================================================
    obat miom

    obat miom

    obat miom

    obat miom

    obat miom
    ========================================================

    OdpowiedzUsuń
  3. to może i ja zacznę się pozytywnie nastrajać na tę jesień... Na razie mogę powiedzieć, że również uwielbiam botki i swetry :)

    OdpowiedzUsuń
  4. U mnie też zrobiło się już jesiennie :) Bardzo ładnie wygląda ta spódniczka w połączeniu ze sweterkiem! :)

    OdpowiedzUsuń
  5. ładnie, fajny sweterek, botki to mój ulubiony rodzaj obuwia

    OdpowiedzUsuń
  6. Gdy bylam mlodsza uwielbialam bialo czarne pasy- teraz przepadam za nimi troche mniej, jednak ty wygladasz super! A za toba jesien w pelni!

    OdpowiedzUsuń
  7. buciki są przepiękne ;D

    OdpowiedzUsuń
  8. świetnie wyglądasz :) sweter jest piękny!

    OdpowiedzUsuń
  9. O, takiego połączenia jeszcze nie widziałam. Ale świetne :)

    mybeautifuleveryday.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  10. strasznie lubię takie ołówkowe spódnice :)

    OdpowiedzUsuń
  11. This is the most interesting information and fit into our topic. bahaya penyakit amandel I want to share it with my friends Obat Amandel Herbal

    OdpowiedzUsuń

Byłoby mi bardzo miło, gdybyście wyrazili swoją opinię. A jeśli blog Wam się podoba, może dodacie do obserwowanych? :)
ZAPRASZAM RÓWNIEŻ NA FANPAGE

Back
to top