Hej!
Dziś zaczyna się ostatni weekend wolnego, brrr. Wcale nie jestem zadowolona z tego faktu... Wiem, wiem, wiele z Was skończyło wakacje już miesiąc temu, więc miałam sporo czasu, by odpocząć. Chociaż do połowy września robiłam praktyki, chodzę też na korepetycje, także nie było zbyt wiele okazji, aby się poobijać :) wczoraj wreszcie zmobilizowałam się, aby zrobić porządki w szafach. Zajęło mi to jakieś 2 godziny. Naprawdę nazbierało mi się dużo rzeczy, w tym starych, które kompletnie nie nadają się do noszenia... Te niezniszczone, ale np. za małe na mnie, wylądowały w maszynie na ubrania dla potrzebujących. Oni sobie skorzystają, a i ja mam teraz dużo więcej miejsca na nowe rzeczy. Poza tym wydobyłam ciuchy, o których w ogóle zapomniałam, że mam (składne to zdanie?). W przyszłym tygodniu zaczynam uczelnię, ale wcześniej czeka mnie jeszcze parę fajnych wydarzeń w gronie przyjaciół :)
Na dziś przygotowałam stylizację. Zdjęcia zrobiłam tydzień temu, dzień był ładny i słoneczny, tak więc postawiłam na kolory. Celowo zostawiłam ten zestaw na chłodne, jesiennie dni, żeby nieco ożywić "atmosferę" (rany, jak to groźnie zabrzmiało!). Nie wyobrażam sobie noszenia jesienią wyłącznie stonowanych, szaro-burych rzeczy tylko dlatego, że "pogoda nie taka, jak trzeba". Tutaj wybrałam spodnie w kwiaty, ciemnoniebieską, jeansową kurteczkę, top, trampki za kostkę oraz świetną, kolorową torbę. Jest strasznie praktyczna, a przy tym oryginalna. Myślę, że pomoże "ubrawić" niejeden szary, zimny, deszczowy dzień. Jeśli chodzi o trampki - znalazłam je (co było dla mnie mega zaskoczeniem) w Rossmannie, za niecałe 13 zł. Nie mogłam przepuścić takiej okazji :) jak Wam się podoba?
Kats.
Podobają mi się te Twoje stylizacje z krótkimi bluzkami. Jakbym miała taki płaski brzuch, to bym ich nigdy nie zdejmowała;P
OdpowiedzUsuńcome-carpe-diem-baby.blogspot.com
świetna stylizacja!!! i torba na szóstkę :)
OdpowiedzUsuńbardzo ładna stylizacja :)
OdpowiedzUsuńmasz idealną figurę do takich spodni, bo niestety nie każdemu pasują spodnie z jakimkolwiek printem :)
OdpowiedzUsuńświetna katana! ;)
OdpowiedzUsuńhttp://sayhellomardam.blogspot.com/
te spodnie są cudowne :!
OdpowiedzUsuńTaką jesień to ja lubię :) Genialna torebka!
OdpowiedzUsuńRozweselasz tę smętną pogodę maksymalnie!
OdpowiedzUsuńmarysia-k
Twoje włosy prezentują się teraz naprawdę świetnie :) a takie stylizacje właśnie lubię za wygodę :)
OdpowiedzUsuńTorebka <3 chyba muszę sobie kupić podobną, bo jest idealna dla mnie. ^^
OdpowiedzUsuńzaczytanabella
super spodnie :)
OdpowiedzUsuńTrampy za 13zł?! W życiu bym nie powiedziała :D Och, co do uczelni to znam ten ból...no i w pełni zgadzam się z Tobą że jesień to czas na kolory, a nie szary, czarny i biały (choćby ludzie przez całą jesień byli w żałobie :|) haha :D Świetne zestawienie! Bardzo podoba mi się torebka! Jest genialna :) Pozdrawiam cieplutko :*
OdpowiedzUsuńwww.sandina.pl
Top i spodnie - idealnie <3
OdpowiedzUsuńmybeautifuleveryday.blogspot.com
ojaa twój brzuch no genialny :) Bardzo fajna i kolorowa sytuacja :)
OdpowiedzUsuńŚwietnie wyglądasz w tej stylizacji :))
OdpowiedzUsuńteż mam te trampki z Rossmanna, tylko czerwone i dorzuciłam do nich zielone sznurówki, przez co wyglądają jeszcze ciekawiej, myślę, że pojawią się kiedyś na blogu. ;) zestawienie świetne, jak zawsze u Ciebie, Twoja figura zdecydowanie pozwala Ci na więcej interesujących zestawień niż przykładowo mnie. ;)
OdpowiedzUsuńpozdrawiam serdecznie z deszczowego Krakowa. :))
bardzo lubię takie stylizacje, świeże , dziewczęce i na luzie. Spodenki i topik mega :-) Pięknie wyglądasz :-)
OdpowiedzUsuńSpodnie są genialne! :)
OdpowiedzUsuńPtysiablog
świetne połączenie :D
OdpowiedzUsuńhttp://natuuuu-blog.blogspot.com/
Jestem na tak! Spodnie super :D
OdpowiedzUsuństylizacja super;) tęsknie już za taka pogoda;(
OdpowiedzUsuńp.s zapraszam do Mnie
Cudowny outfit! uwielbiam jeansowe kurtki <3
OdpowiedzUsuńSuper stylizacja, o figurze nie wspomnę :) Pozdrawiam :)
OdpowiedzUsuńzazdroszcze że tak możesz pokazać brzuch :0 fajna kolorowa stylówka, ale zimno mi się troche zrobiło patrząc zważywszy że u mnie dziś pada i wieje :)
OdpowiedzUsuńmega fajnie prezentują się te spodnie z krótkim topem :)
OdpowiedzUsuńjak tak czytam o trwających wakacjach, to aż mi jakoś weselej się robi, że ktoś ma jeszcze wolne ;D
OdpowiedzUsuńtakie porządki w szafie co pewien czas każdemu się przydają ;) i serio, trampki w rossie? :O jestem w szoku, jak trafię, to też chętnie kupię :3
cudnie wyglądasz ♥ jeansówka i spodnie najlepsze :))
linki poklikane :*
3maj się ^.*
stylowana100latka.blogspot.com - KLIK
Super zestaw. Kurteczka dodaje uroku :D
OdpowiedzUsuńI love your blog!
OdpowiedzUsuńDo you want to support each other's blog by following each other?:) Please let me know if you do so I can follow you right back x
kisses
http://nastyadeutsch.blogspot.ru/
Też ubolewam nad tym że to już koniec wolnego. A porządki i w mojej szafie przydało by się zrobić :D Super post i stylizacja:)
OdpowiedzUsuńbardzo fajna, niecodzienna stylizacja ;) podoba mi się!
OdpowiedzUsuńZapraszam do mnie :)
OdpowiedzUsuńfashionbychristi.blogspot.com
Swietny outfit a spodnie totalna miazga :)
Ps zazdroszcze figury !!!! 😍
U mnie ostatnio tez spore porzadki: piwnica, szafy. Nie spodziewalam sie, ze nagle odnajdzie sie 10 worow ubran dawno juz zapomnianych :P
OdpowiedzUsuńPozdrawiam!
świetna figura *.* torebka i kurteczka super:) pozdrawiam:)
OdpowiedzUsuń