Konkurs Vezzi :)

Hej Kochani! :) 

Dziś jestem na chwilkę, od kilku dni padam z nóg, ale na szczęście piątek, to trochę się wyśpię...  Niedawno wróciłam z wykładów i jestem jakaś taka wyczerpana. Słuchanie 1,5 godziny o chromatografii wymęczyło mnie totalnie, łapałam się wszystkiego, aby tylko nie słuchać kobitki ;D i zrobiło się tak zimno, niech idzie wiosna wreszcie!

Dziś Dzień Kobiet! Powiem szczerze, że poza życzeniami od taty i kolegi, a także tym, że na mieście stało kilku mężczyzn sprzedających tulipany, nie odczułam tego jakoś specjalnie- w szkole zawsze chłopcy kupowali jakieś drobiazgi, ale studia to nie to samo, hehe ;) ale za to chciałabym Wam wspomnieć o fajnym konkursie, który organizuje nowo powstały sklep z biżuterią Vezzi. Są zupełną nowinką na rynku, także na otwarcie swojej działalności wymyślili ciekawy konkurs, bez "polubiania na fejsie", bez specjalnych kombinacji ;) wystarczy odpowiedzieć na pytanie: 

Jaką biżuterię uważasz za niezbędną w swojej kolekcji i dlaczego? 
Odpowiedzi piszcie w formularzu na stronie Vezzi.pl :) 

Spośród wszystkich nadesłanych odpowiedzi wybranych zostanie aż 5 nagród w postaci BONÓW NA 100 ZŁ do wykorzystania po uruchomieniu sklepu :) ja już widziałam kilka produktów i mogę zapewnić, że są naprawdę świetne! 
Zapraszam serdecznie :)

A jeśli chodzi o wspomnianie "polubianie na Fejsie"- zapraszam serdecznie na mój profil, tam zawsze najwięcej aktualności i spoza bloga :) 
LAJKUJCIE, będzie mi bardzo miło!

Jutro idę na kameralną imprezkę u Sylwii z okazji urodzin, w końcu się zobaczymy! ;)
Buziaki,
Kats.

CONVERSATION

Back
to top