Szczęśliwego Nowego Roku! :)

Hej ;) 
Witam Was po raz ostatni w 2012 roku! Niedługo zacznę poważne przygotowywanie się do imprezy sylwestrowej, chociaż lista tego, co muszę zabrać, już dawno jest zamknięta... Chcę Wam krótko i treściwie życzyć tego, abyście spełniali swoje marzenia i postanowienia (pewnie wiele z Was już przygotowało długaśną ich listę :)). Aby kolejny rok było dużo lepszy, niż mijający, dużo zdrowia, sukcesów zawodowych i osobistych. Miłości, przyjaźni, egzaminów do przodu i mnóstwo determinacji- pamiętajcie, że bez niej nie ma sukcesu! 

No i takie "najbliższe" życzenia- abyście pożegnali Stary Rok i rozpoczęli Nowy, 2013, w cudownej, szampańskiej atmosferze z ludźmi, których najbardziej kochacie i z którymi czujecie się najlepiej :) 

Mały toaścik ode mnie :)

Co do moich osobistych podsumowań: czuję, że był to udany rok, poznałam chyba więcej osób niż przez całe swoje życie, haha :D z wieloma z nich mam dotąd bardzo dobry kontakt, a także poprawiłam kontakty z tymi, z którymi długo go nie miałam. Dużo świetnych imprez, wydarzeń, spotkań. Piękne wakacje :) Rozpoczęłam pierwszą poważniejszą pracę, przez co stałam się bardziej niezależna. Dużo sukcesów na uczelni i w życiu osobistym, przez co miałam ogromną satysfakcję. bo osiągnęłam to własnym wysiłkiem. I dla mojego bloga- przybyło mi wielu nowych czytelników, sporo współprac, blogowanie mnie pochłonęło po prostu :) 
Niestety miały miejsce i gorsze sytuacje, zawiodłam się na niektórych osobach, popełniałam dużo błędów (jak każdy :))- ale staram się na bieżąco wyciągać z nich wnioski, dzięki czemu wiem, czego unikać w przyszłości :)

Mam nadzieję, że nadchodzący rok i dla mnie będzie jeszcze lepszy, niż poprzedni! ;)

Baaaaawcie się dziś dobrze :* 
Ściskam po raz ostatni w roku 2012, 
Kats.

CONVERSATION

Back
to top