Novoxidyl :)

Hej hej :* 
Wpadłam tutaj dosłownie na chwilkę. Przed chwilą przyjechałam z wykładu z biochemii i chemii żywności, na których i tak nic nie robimy (w przeciwieństwie do ćwiczeń :D), bo prezentacje mamy w PDF, więc wykładowcy nawet nie starają się udawać, że musimy cokolwiek notować^^ ja tam wolałabym taki system, bo wtedy uczyłabym się z tego, co sama napiszę, a nie tego, co jest dla mnie zupełnie nowe... Poza tym materiału jest tam TYLE, że nawet nie chce mi się myśleć... Skoczyłam też na pocztę. Dziś spał u nas śnieg... Co prawda prawie w całości już stopniał, ale teraz jest chlapa... A jeszcze wczoraj było tak ładnie!
Przedstawiam Wam moje nowe produkty do testowania, które wczoraj odebrałam. Są to produkty przeciwko wypadaniu włosów i ogólnie na wzmocnienie z firmy Novoxidyl
O firmie usłyszałam po raz pierwszym, tym bardziej mi miło, że mogę pomóc w testowaniu ich. Myślę, że dla mnie (i dla moich kudełków ;)) będzie to sama przyjemność!

Jestem ciekawa, jak mi podziałają. Niedługo zaczynam testy! ;)

Do tego muszę powiedzieć, że produkty były opakowane w bardzo staranny sposób, niestety nie zrobiłam zdjęcia... A szkoda :( 
Za udostępnienie próbek dziękuję Agencji Werner. 
Uciekam się pouczyć :* 
Buziaki,
Kats.

formspring.me/katsuumi17 zaprrraszam :*

PS. Sklep Romwe ma dla Was świetną promocję! Na wszystkie ubrania z tego TUTAJ  otrzymacie 30% rabat na zakupy! ;) Zapraszam! :) 
Promocja trwa od 2 do 8 listopada.
Polecam, ubrania naprawdę są świetnej jakości i oryginalne ;) 

 

CONVERSATION

Back
to top