Purple Giveaway- wygraj śliczną biżuterię!

Hej Kochani :)

No to w końcu mam weekend. Wreszcie! Szkoda, że to tylko jeden dzień... Ale zawsze coś. Teraz odpoczywam po pysznym spaghetti, oglądając Igrzyska, które powoli się kończą. Mamy 10 medali, jak w Pekinie. Jakie macie odczucia? Pewne jest, że liczyliśmy na więcej, ale cieszmy się z sukcesów, które udało nam się osiągnąć ;)
Wczoraj wybrałam się z koleżankami do pubu. I wiecie co? Kolejny raz stwierdzam, że barmani (w tym jeden mój kolega, w którym skrycie kochałam się w liceum :D) w tym lokalu są mistrzami świata w swojej dziedzinie ;D arbuzowe i cytrusowe drinki były GENIALNE!

Lubicie błyskotki? Mam nadzieję, że tak, gdyż wspólnie z Iwoną z bloga iv90-jewellery.blogspot.com postanowiłyśmy zorganizować mały konkurs dla Was, w którym do wygrania są dwie pary ślicznych kolczyków, które Iv wykonała :) naprawdę serdecznie polecam Wam przejrzeć błyskotki jej autorstwa, to strasznie kreatywna dziewczyna! Ale ale, wróćmy do konkursu. Najpierw zdjęcia nagrody, a potem proste zasady :)Nie musicie robić zbyt wiele :) wystarczy, że:

1. Polubicie Katsuumi na faceboook'u TUTAJ
2. Polubicie Iv jewellery na facebook'u TUTAJ
3. Będziecie publicznie obserwować mojego bloga :) 
4. Będziecie publicznie obserwować bloga Iv
5. Pod tym postem napiszecie swoje imię, pierwszą literę nazwiska i e-mail :) 

Konkurs potrwa do 21 sierpnia 2012 ;) 

KOMENTARZE KONKURSOWE ZOSTAWIAJCIE TYLKO NA BLOGU IV:
iv90-jewellery.blogspot.com 
(poczekajcie cierpliwie na pojawienie się posta :)) 

Zapraszam serdecznie do udziału!

EDIT. Konkurs nie wiedzieć czemu się opóźnia... Czekajcie cierpliwie na informację u Iv!

CONVERSATION

Back
to top