Wyniki konkursu z E-clover! :)

Witam ponownie :) 
No i tak minął nam ten ciepły dzień- przyznam, że mój był przyjemny. Spotkałam się z Sylwią, poszłyśmy pokręcić się trochę po sklepach, miałyśmy wreszcie (od tygodnia) okazję pogadać. Wieczór spędzam w domu, przyda mi się taki leniwy chociaż jeden hihi :) chociaż chyba zaraz wezmę się za czytanie ekologii (nie ma to jak nauka w piątkowy wieczór...) bo na weekend mam trochę planów, a nie chcę sobie wszystkiego zostawiać na ostatnią chwilę. 

Przychodzę do Was z wynikami konkursu z E-clover, w którym do wygrania były śliczne bransoletki! Bardzo dziękuję wszystkim za udział. Razem z właścicielką sklepu wybrałyśmy najbardziej oryginalne (naszym zdaniem) pomysły na spędzenie Dnia Kobiet- chociaż przyznaję, że wybór był ogromny ;) 

A oto szczęśliwe (mam nadzieję) zwyciężczynie:

1. BATANA:
"Myślę, że Dzień Kobiet spędziłabym razem z najbliższymi przyjaciółkami, ciesząc się z każdej chwili naszego osobistego dnia, tak, aby odczuwać, że dziś najważniejsze jesteśmy my! Wybrałybyśmy się do kina na jakąś zabawną komedię, potem na wspólne wielkie zakupy, zajrzałybyśmy też pewnie do jakiejś restauracji typu fast-food czy baru koktajlowego ;). Na koniec zrobiłybyśmy wielką sesję zdjęciową w lasku nieopodal naszych domów, a jako niespodziankę - z tych zdjęć zrobiłabym albumy dla każdej z nas z napisem na okładce: ,,Nasz najlepszy Dzień Małych Kobiet!''"

2. CurlyFashion:
"Mój dzień kobiet będzie wyglądał tak: wstanę, powiem sobie sama, że ślicznie wyglądam, sama odkręcę słoik z dżemem, sama zawieszę obraz, sama sprawdzę stan oleju, sama naprawię zepsutą spłuczkę, sama nauczę się parkować i sama rozpalę ogień w kominku. W końcu kobieta musi być niezależna! A na koniec dnia, padnę zmęczona na fotel i zatęsknię za jego ciepłymi dłońmi - niech już w końcu wróci z tej delegacji! "

3. Anna M (Anonimowy)
"Chociaż raz, a nie jak co roku,
chciałabym spędzić nasze święto bez faceta u boku.
Zebrać wszystkie piękne niewiasty na świecie
i pokazać światu to, co jest najpiękniejsze w w każdej kobiecie.
Z pomocą fryzjera, make-up'u i kosmetyczki
pokazałybyśmy, ze wygląd nie zależy do wieku metryczki!"

Gratuluję serdecznie dziewczyny! :* 
Skontaktuję się z Wami drogą mailową, mam nadzieję, że się cieszycie! ;)
 Wyłączam komentowanie do tej notki, ale możecie komentować pod poprzednią :) 

Buziaki! :* 
Kats.
zapraszam! ;*
 

CONVERSATION

Back
to top