Wiosenna biżuteria.

Cześć!
Próbna biologia dziś napisana, poszło jak z płatka, szkoda, że nie będziemy mieć z tego wyników, bo służyła jedynie do celów statystycznych... no nic, życie :) popołudnie także spędziłam nad biologią, a potem angielskim. Jakbym nie rozłożyła materiału na kilka dni, to nie byłoby ciekawie... chciałabym już być po maturze, powiedzieć: "nareszcie" i schować głęboko do szafy te książki (i najlepiej już do nich nie zajrzeć). 

Pogoda była dziś na tyle wiosenna, że postanowiłam wybrać się do szkoły w półbutach- tych, które prezentowałam przy okazji zdjęć z ostatnich zakupów. Rano troszkę zmarzłam, ale słońce wszystko mi wynagrodziło :) Zadzwoniłam także do firmy zatrudniającej hostessy w marketach, najprawdopodobniej od przyszłego weekendu idę więc do pracy :) 

Kontynuując temat wiosny, jaki ostatnio codziennie poruszam (nastrajamy się! :D), dodaję zdjęcia biżuterii KUKLAstudio- od razu zastrzegam, że jest strasznie droga, jak na moje warunki nadaje się jedynie jako inspiracja, którą chętnie się tu podzielę:
Podobają się? Ja, jako wielka miłośniczka kolczyków (które tutaj akurat dominują) nie mogłam przejść obojętnie koło takich błyskotek. I boli bardzo, że za jedną parę musiałabym liczyć na wydatek rzędu stu kilkudziesięciu złotych... no nic, pozostaje tylko popatrzeć i zainspirować się do czegokolwiek tymi motywami natury.

Ja udaję się teraz na poszukiwanie nowych nutek na mp3 :)

CONVERSATION

4 komentarze:

 1. Te dwie ostatnie pary kolczyków - cudne! ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo ładne te kolczyki ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. Uczucie wolności po napisanej maturze to jedno z wspanialszych w życiu. Jeszcze bardziej - po wynikach. Z doswiadczenia wiem jednak , że matura to bzdura. Później uczucie to wraca przy każdym kolejnym zdanym egzaminie na studiach i jest równie wspaniałe.

  Życzę powodzenia!

  Pozdrawiam i zapraszam do siebie :)
  www.pachnieckobieta.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. piękne, tak delikatne! :)
  zapaszam do siebie http://filleaffamee.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Byłoby mi bardzo miło, gdybyście wyrazili swoją opinię. A jeśli blog Wam się podoba, może dodacie do obserwowanych? :)
ZAPRASZAM RÓWNIEŻ NA FANPAGE

Back
to top