Odżywki do włosów.

Hej hej! Wy też macie ostatnio takieeeeego lenia? Miałabym teraz sporo rzeczy do zrobienia, ale chyba się dziś już "przerobiłam". Stanowczo wolę posiedzieć przed laptopem, słuchając muzyki, rozmawiając na gg i klikając co jakiś czas na fejsie "lubię to" :D Wróciłam do domu dopiero po 17:00, więc to chyba zrozumiałe :D Poza tym jestem już myślami gdzieś tam w trakcie wiosny, a dokładniej na początku czerwca, po maturach i całym tym rozpierdzielniku:D

Dodaję kilka sprawdzonych odżywek do włosów, o które kiedyś mnie prosiłyście:Jest genialna, włosy są leciutkie i lśniące (przynajmniej w moim przypadku), kosztuje ok. 12 zł. Dobra inwestycja :) Polecam także inne produkty z tej serii.
Natomiast najbardziej zadziwiło mnie serum odbudowujące Nature Fusion (także z firmy Pantene, chyba jestem maniaczką):Włosy nie tylko są mocniejsze, ale i lepiej się rozczesują. Efekty bardzo szybko można była zauważyć. Cena- ok. 20 zł w każdej drogerii. Dla jeszcze lepszego efektu możecie użyć odżywki z tej samej linii:
To tyle na dziś :) mój organizm średnio dostosował się do "poferiowych" warunków, dlatego też domaga się regeneracji w postaci ciepłej kąpieli i snu :) Pozdrawiam!

CONVERSATION

1 komentarze:

Byłoby mi bardzo miło, gdybyście wyrazili swoją opinię. A jeśli blog Wam się podoba, może dodacie do obserwowanych? :)
ZAPRASZAM RÓWNIEŻ NA FANPAGE

Back
to top