Government Hooker!

Właśnie rozkoszuję się weekendem :) uwielbiam sobotnie poranki, które mogę spędzić naprawdę leniwie. Po południu idę do Sylwii, która jutro ma urodzinki (18ste!), jednak imprezę robi dopiero za 2 tygodnie. Dziś chcemy pogadać, poświrować, pośmiać się itp. Później- to nie wiem, nie wiem, zobaczymy :)

W moje ręce trafiło ostatnio nagranie z pokazu Paryskiego Tygodnia Mody, na którym Lady GaGa pokazała się na wybiegu w kilku strojach Thierry'ego Muglera. Stroje oczywiście są na maxa nietypowe. Ale w jej przypadku nie może być inaczej. Cały pokaz jest utrzymany w fajnym stylu, wszystkie stroje są fantazyjne, jednak ja chciałam skupić się na Lady G.- zdecydowanie wyróżniała się spośród innych modelek strojami i sposobem prezentowania ich :)
Artystka jest już od dawna muzą projektantów, to nie ulega wątpliwości, dlatego też coraz częściej angażują ją w pokazy.

Wrzucam Wam linka:

http://w215.wrzuta.pl/film/5Gie2xh6Zoc/lady_gaga_-_government_hooker_preview_at_thierry_mugler

I nie sposób napisać o piosence, która towarzyszy pie
rwszej części pokazu- "Goverment Hooker". Co o niej sądzicie? Gaga coś ostatnio nam się "rozszalała" z tymi utworami, co oczywiście oceniam na plus :) "Goverment Hooker" wydaje się być bardziej w jej stylu, niż "Born this way". Czekam na wersję z teledyskiem (albo chociaż "singlową"), chociaż pewnie jeszcze trochę poczekam.

Dodaję parę fotek:
PS. Jeśli dobrze się przypatrzycie, to na pokazie znajdziecie także kolesia z teledysku "Born this way", który podobno na całym ciele ma wytatuowany szkielet. Pomysłowe :)

CONVERSATION

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Byłoby mi bardzo miło, gdybyście wyrazili swoją opinię. A jeśli blog Wam się podoba, może dodacie do obserwowanych? :)
ZAPRASZAM RÓWNIEŻ NA FANPAGE

Back
to top