Dzień Kobiet.

Hej :) Dzisiejszy dzień jest napraaawdę pozytywny. Już samo wyjście z domu, gdy ujrzałam piękne, wiosenne słoneczko, naładowało mnie energią- tak więc wiedziałam od rana, że nic mi nie zepsuje tego dnia. W mieście dostałam gazetę Metro- zobaczyłam pierwszą stronę i w tym momencie przypomniałam sobie, że dziś Dzień Kobiet :) koledzy z klasy kupili nam cudowne, białe miśki, zapakowane oryginalnie w torebki z gazety (brawa za kreatywność!). Na długiej przerwie w auli odbyło się coś na kształt kabaretu- wszystko przygotował samorząd- wyszło genialnie, uśmiałam się :) najfajniejsze były wybory "najlepszego typu mężczyzny", wśród których zaprezentował się między innymi koleś a' la Ferdek Kiepski, anioł, kowboj, macho, grzeczniś. Na koniec dziewczyny dostawały kwiatki, cukierki lub kartki- do wyboru, do koloru :)
Po powrocie zrobiłam zadanie z polskiego, z matmy, planuję pouczyć się jeszcze na sprawdzian z polskiego (chociaż chęci i sił br
ak :D). Ale teraz chillout :)A oto Czesio- dzisiejszy prezent na Dzień Kobiet- zajmie honorowe miejsce na mojej półce, hihi :)

PS. Co sądzicie o Michale Szpaku z "X factor"? To ten chłopak, który śpiewał "Dziwny jest teń świat" Niemena. Według mnie ma ogromny talent wokalny. I osobowość. Ma coś w sobie, jest intrygujący. Ma szanse na karierę, chociaż może lepiej, by poszedł w stronę alternatywy? Jak uważacie?

CONVERSATION

3 komentarze:

  1. szczęka mi opadła jak oglądałam jego(Michała) występ.

    OdpowiedzUsuń
  2. mi również..

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja miałam ogromne ciary na plecach, kiedy go słuchałam :)

    OdpowiedzUsuń

Byłoby mi bardzo miło, gdybyście wyrazili swoją opinię. A jeśli blog Wam się podoba, może dodacie do obserwowanych? :)
ZAPRASZAM RÓWNIEŻ NA FANPAGE

Back
to top