A6W

Cześć :) Dziś mam dla Was krótki opis najbardziej chyba popularnych ćwiczeń na mięśnie brzucha- Aerobiczna 6 Wiedera. Pewnie każdej z Was obiła się o uszy, ale część nie do końca rozumie te wszystkie "serie", "powtórzenia" itp. Postanowiłam to jakoś wyjaśnić.


Cwiczenia są dość mocno wyczerpujące, ale dają efekty- wyrabiają mięśnie brzucha. I jeśli właśnie na tym Ci zależy, to są idelane. Ja wytrwałam ponad 2 tygodnie, zbyt dużych efektów nie miałam, ale to ze względu na to, ze mialam warstwę tłuszczyku, którego ćwiczenia nie wytopią. A6W jest więc dla osób, które maja płaski brzuch, ale chcą go sobie wyrzeźbić.


Wklejam tabelkę:

Mam nadzieję, ze widać co nieco.
1 SERIA= 6 powtórzeń każdego ćwiczenia (razem 36 ćwiczeń)
Jeśli więc mamy 2 serie po 6 powtórzeń, to wykonujemy najpierw po kolei 6 powtórzeń każdego ćwiczenia, a potem jeszcze raz to samo.
Mam nadzieję, ze zrozumiałyście :) Ja lecę korzystać z pięknej pogody :) Pozdrawiam!

PS. Aby zobaczyć dokładnie tabelkę, trzeba kliknąć na obrazek, bo jest kiepskie zblizenie.

CONVERSATION

2 komentarze:

  1. bardzo ciekawy blog ;)
    a tak a propos, napisałabyś coś właśnie o zgubieniu tej 'warstwy tłuszczyku' ? jakieś porady, ćwiczenia ? byłabym bardzo wdzięczna :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Zapraszam kilka notek niżej- jest opis diety proteinowej i tego, jak zdrowo się odżywiać :-) to są sposoby na zgubienie tłuszczyku, bo ćwiczenia w większości wyrabiają mięśnie.

    OdpowiedzUsuń

Byłoby mi bardzo miło, gdybyście wyrazili swoją opinię. A jeśli blog Wam się podoba, może dodacie do obserwowanych? :)
ZAPRASZAM RÓWNIEŻ NA FANPAGE

Back
to top